Skip to main content

היכן למצוא את המשרות הטובות ביותר באינטרנט

6 minute read

By Sol Benyosef

הסבר על מנועי חיפוש העבודה בארץ ובעולם

יתרונות חיפוש עבודה באינטרנט

מנועי חיפוש עבודה שונים אשר יקלו על תהליך מציאת העבודה

אם אתה מחפש עבודה חדשה עכשיו, יש לך מזל: מעולם לא היה זמן טוב יותר לחפש עבודה! בפעם הראשונה, הלשכה האמריקאית לסטטיסטיקה של העבודה.1 מדווחת שלכל מחפש עבודה יש הזדמנות עבודה – ובסך הכל יש  כמעט שבע מיליון משרות פתוחות. כמעט כולנו היינו או נהיה נתונים לסיטואציה של חיפוש עבודה למזלנו אנו לא צריכים אפילו לקום מהכיסא על מנת לבצע את המשימה. מנועי חיפוש עבודה מציעים תכונות ייחודיות אשר יכולות לייעל ולמקד את מאמצי החיפוש התעסוקה שלך. לא משנה איזה סוג של עבודה אתה מחפש, אתה בטוח תמצא אותה באינטרנט. להלן מנועי החיפוש לעבודה הטובים ביותר לשימוש כאשר אתה מחפש עבודה חדשה.

LookerStudio / Shutterstock

Indeed מנוע חיפוש עבודה בינלאומי

הוא אחד מלוחות הדרושים הגדולים באינטרנט, ואליו פונים מחפשי עבודה מישראל, מארצות הברית, אוסטרליה,  צרפת ודרום אפריקה כדי למצוא משרות חלקיות ומלאות. אינדיד עמוסים ברשימות משרות של מעסיקים בכל ענף -בין אם זה בהייטק, משרות כמו מפתחי אתרים מהנדסי תוכנה וגם רואי חשבון ופרילנסרים, יש היצע בכל תחום. והסיבה של אינדיד כל כך פופולרי בקרב מעסיקים היא חברות שמחפשות עובדים חדשים יכולים לפרסם את המשרות שלהם בחינם. קל למצוא עבודה בתחום שלך הודות לאלגוריתמי הסינון המתקדמים של אינדיד המאפשרים לך לחפש לפי סוג משרה, ניסיון, טווח שכר או חברה. אתה יכול להקליד כל מילה הקשורה לאיזה סוג תפקיד או עבודה אתה מעוניין ולהתחיל בחיפוש העבודה שלך. ישנה פלטפורמה ידידותית למשתמש עם סרגל צד צף שעוזר לך לעקוב אחר היכן אתה נמצא בתהליך הבקשה.

LinkedIn מנוע חיפוש עבודה בינלאומי

לינקדאין היא רשת המקשרת בין מיליוני אנשי מקצוע עובדים ברחבי העולם. , לינקדאין היא פלטפורמה המאפשרת לך לבנות את קורות החיים שלך פרופיל המשתמש שלך ולהגיש מועמדות למשרות עם הפרופיל הזה, מה שמקל על הגשת מועמדות לכל משרה תוך שניות. הערך של לינקדאין במציאת עבודה הוא עצום: אתה יכול להתחבר ל מגייסים, אנשים בחברות בכל ענף, ולמצוא מקומות פנויים דרך הקשרים שלך בלינקדאין.משרות רבות מתמלאות על ידי הפניות, לינקדאין, לעומת רוב מנועי חיפוש העבודה, מאפשרת תקשורת הלוך ושוב בין עובד למעסיק. אם אתה מעוניין בעבודה בחברה מסוימת, למשל, תוכל ליצור קשר עם אדם שעובד באותה חברה וללמוד יותר על תהליך הגיוס שלו. אתה יכול גם ליצור קשרים ישירים עם מנהלי גיוס עובדים. לינקדאין תאפשר לך ליצור פרופיל בסיסי בחינם, תוכל לעיין באלפי משרות פנויות מתאימות למה שמופיע בפרופיל שלך.2

Glassdoor מנוע חיפוש עבודה בינלאומי

מנוע חיפוש עבודה זה ידוע בעיקר בזכות ביקורות החברות והעסקים שלו. זה התחיל כאתר שבו עובדים יכולים לפרסם על תרבות החברה שלהם, משכורות, סביבת עבודה, הטבות ועוד הרבה יותר כדי לעזור למחפשי עבודה להעריך את החברה. גלאסדור היא פלטפורמה נהדרת אם אתה רוצה לקבל מושג אם אולי תרצה לעבוד בחברה או לא.גלאסדור התפתחה וכעת היא גם אחת מהלוחות הגדולים ביותר לחיפוש עבודה באינטרנט. בנוסף לראות ביקורות ודירוגים של חברות, אתה יכול לבדוק את הפתיחות הנוכחיות בכל חברה בעולם. אתה יכול לראות בו זמנית ביקורות וסולם דירוג של 5 כוכבים עבור חברות עם משרות שאתה מעוניין בהן. האתר כולל ממשק קל לשימוש שעוזר לך לשמור על מקומך בזמן שאתה גולש מסביב. והכי חשוב, גלאסדור חינם למחפשי עבודה.

ZipRecruiter מנוע חיפוש עבודה בינלאומי

התחיל כלכלי לעסקים קטנים שנועד להפוך פרסומי דרושים נגישים. כיום, הוא משרת מיליוני משתמשים ברחבי העולם. מחפשי עבודה יכולים לפרסם את קורות החיים שלהם ולהשלים מועמדות לעבודה בלחיצה אחת או בלחיצה אחת. האתר מאחסן את הפרופיל שלך, או את קורות החיים שלך, מתריע בפניך אם יש משרות חדשות באזור שלך, בתעשייה או במשרות קשורות, כך שאתה תמיד מעודכן כאשר פרסומים חדשים והזדמנויות זמינות באתר.האתר מקל על הגשת מועמדות , אתה יכול להגיש מועמדות לכל משרה תוך שניות עם פרטי הפרופיל השמורים שלך. יש גם תכונה שימושית תכונת הנראות של האתר מתריעה כאשר הבקשה שלך נבדקת על ידי חברה מעוניינת. מנוע חיפוש עבודה זה גם עוקב אחר המספר הכולל של ביקורות, כך שנוכל להעריך אם קורות החיים שלך זוכים לתשומת לב או לא.

JobMaster מנוע חיפוש עבודה ישראלי

לוח דרושים אינטרנטי הגדולים והמוכרים בישראל. כמו באתרי דרושים רבים, גם ב-ג’ובמאסטר יהיה אפשר לחפש הצעות עבודה באמצעות מנוע חיפוש לפי תחומי עיסוק, מיקום או לפי סוג המשרה. האתר כולל אלפי משרות חדשות, בין אם זה משרות כמו שיווק דיגיטלי למשרות של כותבי תוכן, האתר מכיל היצע משרות מגוון וישנה גם האפשרות לניהול חשבון אישי וקבלת הצעות עבודה למייל, וכן אגף המיועד מעסיקים המחפשים עובדים ל, עם למעלה ממיליון גולשים בחודש. בנוסף, מנוע החיפוש ברור וקל לתפעול ומציג את מספר התוצאות שהתקבלו בכל סינון.3

Pickupjob מנוע חיפוש עבודה בינלאומי

אתר חיפוש משרות המרכז משרות מהרבה אתרי דרושים הקיימים ברשת. בדומה לאתר חיפוש גדול ופופולארי אחר, גם למנוע החיפוש הזה מסך פתיחה שמכיל רק אלמנט אחד: מנוע חיפוש. הגולש נדרש להקיש מילת מפתח בחלון החיפוש (שם המשרה, תיאור תפקיד וכדומה), ומקבל רשימת משרות מתאימות באתרי הדרושים השונים. את התוצאות ניתן למיין לפי אזורים וגם לפי חיתוכים נוספים.לכן אם אין בראש סדר העדיפויות שלך להתעסק עם מיליון קטגוריות ולמלא המון עמודות – זה האתר בשבילך. חוסך זמן שיטוט רב אינסופי בין שלל אתרי הדרושים.

jobwhisper מנוע חיפוש עבודה בינלאומי

הרעיון שעומד בבסיסו של אתר מנוע חיפוש עבודה זה הוא למצוא מועמד מתאים למשרה זה דבר ששווה לשלם עבורו כסף. המודל כאן הוא בשיטת “חבר מביא חבר”: גולשי האתר לא מחפשים משרות לעצמם, אלא נדרשים להמליץ על חבריהם עבור המשרות המפורסמות באתר. אם החבר יתקבל בסופו של דבר לתפקיד, הממליץ יזכה בסכום כסף שיכול לנוע בין 2,000₪ ל-15,000₪.אם למרבה מזלך הבאת חבר חדש לאתר, והמלצה שלו הסתיימה בחוזה עבודהֿ זכית בבונוס נוסף של 5%. מנוע חיפוש זה מתאים בעיקר למי שרוצה לסייע לחבריו למצוא עבודה, ועל הדרך לעשות קצת כסף מהצד

דרושים ישראל – מנוע חיפוש ישראלי

מעסיקים רבים מצהירים כי דרושים ישראל הינו המקור המוביל בגיוס עובדים באינטרנט במדינת ישראל. משמעות הדבר עבור מחפשי העבודה הינה ברורה:כשאתם שולחים קורות חיים דרך דרושים ישראל יש לכם סיכוי גדול יותר להגיע לתפקיד אותו אתם מחפשים.צוות האתר, המונה עשרות עובדים, עומד בקשר ישיר עם אלפי מעסיקים מכל רחבי מדינת ישראל. הצוות המסייע למעסיקים בפרסום אלפי משרות חדשות בכל חודש נפרסות על פני למעלה מ 400 תחומי התמחות שונים. בדומה לאתרי הגיוס הגדולים בעולם, מחפשי העבודה נרשמים לסוכן חכם ומקבלים מיידית למייל את כל המשרות העדכניות בשירות חינמי ונוח. בנוסף הם מעודדים את המעסיקים להוריד מיד כל משרה שאוישה ובכך מבטיחים רלוונטיות ומיקוד מאמצים במקום הנכון.

Careerjet – מנוע חיפוש עבודה בינלאומי

מנוע חיפוש משרות המיועד להפוך את תהליך מציאת עבודה באינטרנט לקל יותר עבור המשתמש. הוא ממפה מבחר עצום של הצעות עבודה זמינות למסד נתונים אחד על ידי הפנייה למשרות שמקורן באתרי חברות, אתרי אינטרנט של חברות השמה ואתרי גיוס עובדים גדולים. באמצעות ממשק מהיר וישיר, משתמשים יכולים להגיש שאילתה באתר שלנו ולחסוך מעצמם ביקור בכל אתר בנפרד. הצעות העבודה עצמן אינם בחסות אתר זה ומשתמשים מנותבים אל המשרה המקורית. בעיקרו של דבר, מנוע חיפוש זה מניע גולשים לאתרים אלו. רשת מנועי החיפוש של אתר זה כוללת למעלה מ -90 מדינות, הכוללים ממשקים נפרדים המתורגמים ל -28 שפות.

AllJobs – מנוע חיפוש עבודה ישראלי

בשנת 2004 הוקם האתר והם היו היחידים בישראל שאוספים את כל המשרות מרחבי הרשת למקום אחד. מנוע חיפוש עבודה זה לא מתמקד רק להביא לכם את המשרות האיכותיות והעדכניות ביותר, אלא הם גם מייצרים עבורכם אוסף של כלים לשדרוג תהליך חיפוש העבודה וניהול הקריירה שלכם. ישנם קרוב למיליון מחפשי עבודה באתר כל חודש. זוהי פלטפורמה, שהיא כלי המשרת בצורה היעילה, הפשוטה והמתקדמת ביותר את מחפשי העבודה והמעסיקים, כדי שנוכל להתקדם. למשרה מתאימה להם או להתקדם עם העובדים שמתאימים לכם.

Jobnet – מנוע חיפוש עבודה ישראלי

נוסד במאי 1997, במימון משרד המדע וקרן סאמיס. האתר הוקם על מנת לקדם מספר מטרות: לעודד את התעסוקה בישראל ולצמצם את נתוני האבטלה, לעורר את החברות הישראליות לעשות שימוש באינטרנט (שהיה בתחילת דרכו באותה תקופה), לעודד את העלייה ארצה ע”י האפשרות לפרסם משרות בישראל על גבי פלטפורמה חוצת גבולות ויבשות לטובת הקהילה היהודית ברחבי תבל. האתר מספק פתרונות תעסוקה איכותיים לקהל מגוון של מחפשי עבודה מכל התחומים: הייטק, אדמיניסטרציה, שיווק ומכירות, תעשייה וניהול, ייצור, כספים, מדעי החברה, מדעים מדויקים, עבודות כלליות ועוד. מחפשי העבודה נהנים מגלישה באתר ללא תשלום, מהיצע משרות מגוון המתעדכן על בסיס יומי ומאפשרות יצירת קשר ישיר עם החברות המגייסות, באמצעות דוא”ל, טלפון או פקס. קהל המפרסמים באתר מורכב מהחברות המובילות והגדולות במשק, לצד ארגונים קטנים הנמצאים בשלבי צמיחה והתפתחות.

Mploy – מנוע חיפוש עבודה ישראלי

זוהי פלטפורמה חברתית, שנוצרה על מנת לספק פתרון לשוק העבודה בישראל עם דגש על איכות, וחדשנות.הפלטפורמה אמפלוי הוקמה במהלך 2018 במטרה ליצור התאמה מדויקת ואיכותית בין מועמד ומעסיק, על ידי אלגוריתמים מתקדמים ומתודולוגיות שפותחו לאורך זמן. הפלטפורמה מורכבת גם מאפליקציה איכותית וראשונה מסוגה, וגם אתר המבוסס על טכנולוגיות חדשניות, שנועדו להקל על המשתמשים. בנוסף, הם מנגישים את כל המשרות בשוק העבודה תחת קורת גג אחת, ולכן מאפשרים לפרסם משרה בקלות וגם מבצעים אגריגציה על אלפי משרות ברשת כאשר כל משרה מפולחת לתחומים, תפקידים ומיקום. כמובן שניתן לחפש משרות פנויות ישירות מהמכשיר הנייד על-ידי הורדת האפליקציה.כמו כל דבר, זה תמיד רעיון טוב להיות מודע המחקר העדכני ביותר. אנו ממליצים להשוות לפחות 3 או 4 אפשרויות לפני קבלת החלטה סופית. חיפוש באינטרנט הוא בדרך כלל הדרך המהירה והיסודית ביותר לגלות את כל היתרונות והחסרונות שאתה צריך לזכור.

Sol Benyosef

Contributor

Sol is a native of Naharia, Israel who has lived in Texas for the past 5 years. After serving as an Air Defense Instructor in the Israeli Air Force for two years, she started working as a sales representative in a high-end retail business, and quickly progressed to the position of executive sales manager. She is now a freelance writer in her spare time.

Explore

The 5 Best Franchise Opportunities for Aspiring Entrepreneurs Featured-Finance

The 5 Best Franchise Opportunities for Aspiring Entrepreneurs

Are you looking to start your own business? The process isn’t easy – but if you choose to invest in and open your very own franchise, it could be a lot easier. A franchise allows you to open your own business and get it up and running. But you won’t be doing it alone. With […]

Read More about The 5 Best Franchise Opportunities for Aspiring Entrepreneurs

4 minute read

8 Simple Ways to Save Money This Summer Featured-Finance

8 Simple Ways to Save Money This Summer

Summer has a sneaky way of making us slow down and savor a more relaxed pace. For a lot of people, autumn can roll around before they realize that they’ve majorly overspent, leading to many anxious nights refreshing your online banking homepage until your account fills up again. Instead of living large on upscale cocktails […]

Read More about 8 Simple Ways to Save Money This Summer

4 minute read